Najstarsza Naturalna
Metoda depilacji

Pasta cukrowa, inaczej zwana karmelem, jest najstarszą, naturalną metodą depilacji. Istnieją zapisy świadczące o tym, że już w starożytnym Egipcie kobiety używały jej do pozbywania się niechcianego owłosienia. Po dziś dzień kobiety w krajach Orientu spotykają się na wspólne gotowanie pasty cukrowej, którą następnie depilują się nawzajem. Jest to swoisty rutuał, którego również Państwo możecie doświadczyć korzystając z usług salonu KarmeLove.

Zalety pasty cukrowej są liczne.
Jest ona:

Mniej bolesna niż inne metody depilacji, co ma znaczenie szczególnie dla osób o niskim progu bólu
Antyseptyczna i antybakteryjna – cukier jest naturalnym konserwantem, stąd ryzyko rozwoju bakterii jest zniwelowane
Wyrywa nawet bardzo krótkie, 1 mm włoski, z którymi wosk nie poradziby sobie
Idealna dla alergików dzięki naturalnemu składowi oraz dla osób z pękającymi naczynkami krwionośnymi, gdyż nie ciągnie skóry i jej nie zrywa
Temperaturą zbliżona do temperatury ciała, dlatego wyeliminowane jest ryzyko poparzenia podczas depilacji

Dodatkowo

Niezwykle wydajna – kuleczką pasty cukrowej można wydepilować całe ciało


Nie przykleja się do skóry, a tylko do włosków, po zabiegu klient może bez problemu założyć odzież bez ryzyka, że ją oblepi


Ponieważ pasta nie przykleja się do skóry, nie ciągnie jej, dlatego wyrywanie można powtarzać w jednym miejscu wielokrotnie, aby osiągnąć efekt maksymalnej gładkości (wosk można stosować w określonym miejscu maksymalnie 2 razy)

Umów wizytę Jak dojechać
 

 

EpilFree to program trwałej redukcji owłosienia oparty na naturalnych składnikach roślinnych. Został stworzony przez dr. Joela Konisa – znanego na całym świecie naukowca specjalizującego się w kosmetologii. Program EpilFree składa się z trzech produktów przeznaczonych do wybranych partii ciała:

  • Facial Care
  • preparat do twarzy
  • Intimcare serum
  • preparat do delikatnych partii ciała
  • Body Care Serum
  • preparat na pozostałe partie ciała, takie jak plecy, rece, nogi.

Głównym aktywnym składnikiem preparatu jest naturalny wyciąg z jaskółczego ziela (Cheldonium Majus), który hamuje podział komórek, opóźniając tym samym odrost włosów. Podobnie przywrotnik alpejski, działa na komórki, hamując ich podział. Kosmetyki zawierają w swoim składzie również wyciągi z rozmarynu i eukaliptusa, które posiadają naturalne właściwości odżywcze oraz wyciągi z rabarbaru i lukrecji, mające działanie łagodzące. Preparaty aplikowane są na skórę zaraz po zabiegu depilacji, kiedy po usunięciu włosków wraz z cebulkami mieszki włosowe są otwarte, co umożliwia ich penetrację przez substancje aktywne zawarte w kosmetykach EpilFree i dotarcie do komórek włosa, hamując tym samym ich podział. Największymi zaletami EpilFree są: skuteczność, bezbolesność, możliwość stosowania również przy tych rodzajach karnacji i kolorach włosów (blond, rude, siwe), przy których użycie lasera bądź IPL jest mało skuteczne, bezpieczeństwo i możliwość opalania po zabiegu.

EFEKTY

Seria zabiegów EpilFree pozwala ograniczyć o około 85% tempo wzrostu włosów i ich ilość. Po zabiegach z EpilFree włoski, które odrastają w mniejszej ilości są jaśniejsze, słabsze, często także osłabione na tyle, że same się wykruszają. Ogromnym plusem tej metody jest również fakt, że znajduje zastosowanie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, dla wszystkich rodzajów karnacji (w tym ciemnej) i włosów ( jasnych, siwych, rudych), w przypadku których depilacja laserem lub IPL-em jest mało skuteczna.

BEZPIECZENSTWO

Kosmetyki zostały przebadane pod kątem bezpieczeństwa i efektywności w laboratorium Cosmopar Labs we Francji. Produkt jest zarejestrowany w Unii Europejskiej i USA.

 


 

EpilFree to program trwałej redukcji owłosienia oparty na naturalnych składnikach roślinnych. Został stworzony przez dr. Joela Konisa – znanego na całym świecie naukowca specjalizującego się w kosmetologii. Program EpilFree składa się z trzech produktów przeznaczonych do wybranych partii ciała:

nie czekaj, umów wizytę już teraz!


Umów wizytęZadzwoń